Ajansları Keşfet
Ajanslar
FİLTRELER
Çalıştığı Marka
  Odak Sektör
   Tecrübe
   min. 1+ Yıl Tecrübe
   Ekip Üyesi
   min. 1+ Ekip Üyesi

   Yalnızca ihtiyacına, şirket büyüklüğüne ve sektörüne uygun ajanslarla eşleşirsin.

   En Doğru 5 Ajanstan Teklif Al

   Yalnızca ihtiyacına, şirket büyüklüğüne ve sektörüne uygun ajanslarla eşleşirsin.

   En Doğru 5 Ajanstan Teklif Al
   İlgini Çekebilecek Projeler

   UI UX Tasarımı Ajansları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

   • Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX) Nedir?

    Kullanıcı deneyimi (UX), kullanıcı arayüzündeki (UX) etkileşimlerin incelenmesi ve geliştirilmesi sonucunda ortaya çıktı. UX tasarımında cevaplanması gerek sorular vardır, bunlar:

    • -Kullanıcılar ürününüzü nasıl keşfedecekler?
    • -Kullanıcıların arayüzle (UI) etkileşime girdikçe gerçekleştirdikleri eylemler neler?
    • -Kullanıcıların gerçekleştirdikleri bu eylemler sırasındaki duygu ve düşünceleri neler?
    • -Tüm etkileşimin kullanıcılara neler hissetiriyor?
    UX UI Tasarımcıları ve ajansları tüm bu soruları cevaplandırarak gerekli eylemleri gerçekleştirmelidirler. Kulanıcıların ürün veya hizmet alırken sorunsuz bir deneyim yaşamalarından sorumludurlar. UX tasarımcıları, UI, pazarlama, ürün, yazılım ekipleriyle koordineli çalışmalıdır.

   • UX UI Farkları Nelerdir?

    Özetlersek, kullancı arayüzü (UI) kullanıcının ürün veya hizmete erişmek için etkileşimde bulunduğu her şeydir. Kullanıcı Deneyimi (UX) ise kullanıcının etkileşimde bulunurken hissettikleri ve yaşadığı deneyimdir. Örnek vermek gerekirse, Edvido.com ajans bulmak için mükemmel olabilir, bu mükemmel UI demektir. Ancak kullanıcı aradığını bulamaz doğru ajansa ulaşamazsa UI sorunlu demektir.

   • UX UI ajansı hakkında bilmeniz gerekenler

    UX UI ajansı kullanıcının bir adımdan diğer adıma geçerek satın almaya doğru gittiği mantıksal bir yol yaratır. Böylece kullanıcı için etkili bir deneyim yaratır. Ayrıca kullanıcının ihtiyacını anlayarak etkileşimi tasarlarlar. Gerekli testleri yaparak kullanıcılarınızı satın almaya götürmek öncelikli hedefleridir. Türkiye’nin en iyi UX UI ajanslarına Edvido.com ile ulaşabilir. Ajansların tüm detaylarını inceleyerek iletişim kurabilir, online teklif alabilirsiniz.

   • Sketch Nedir?

    Sketch, dijital ürünler tasarım uygulamasıdır.UI, mobil, web ve daha birçok tasarım için kullanılabilir. Photoshop kullananlar için ikinci bir seçenektir. Sketchin kullanıcılar için kötü tarafı, yalnızca Mac’te kullanılabiliyor olması.

   Kararsız mı kaldınız? Şirketinize en uygun ajansları bulalım!

   En Doğru Ajansları Bul