Kategoriler
Kategori
action logo

Sektörünüzde tecrübeli, bütçenize uygun ajanslarını bulalım.

Tek tek ajansları gezmek için vaktiniz yoksa bize nasıl bir hizmet almak istediğinizi anlatın, firmanız için en doğru 5 ajansı size yönlendirelim.

Reklamarka
Reklamarka

Reklamarka Ailesi Olarak Güvenilir Kaliteli ve Zamanında Sizi En İyi Şekilde Anlatan Tasarımlar Yapıyoruz ve Artık Sahne Sizin!

 • Odak Hizmet
  • Grafik Tasarım
  • Medya Planlama
  • Dijital Reklam
 • Odak Sektör
  • Elektronik
  • Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler
  • Kamu Hizmetleri
 • Detaylar
  • 10 Kişi
  • 11 Yıl
  • İstanbul

İlgini Çekebilecek İnbound Pazarlama Projeler

Boomerang İstanbul

Mobil Uygulama Geliştirme

CarrefourSA Boomerang İstanbul

Ödüllü Soru ürünümüzü kullanarak, Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciri CarrefourSA için bir anneler günü kampanyası hazırladık.

Marka: CarrefourSA
İncele
Boomerang İstanbul

Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

Pronet Boomerang İstanbul

Pronet için, Facebook ile entegre bir biçimde çalışan #enbabababa etiketinin kullanıldığı bir Twitter yarışması tasarladık ve uyguladık.

Marka: Pronet
İncele
EuroDMC

E-Ticaret

DOKETTI EuroDMC

Merkezi İsviçre'de bulunan lüks deri kemer üreten firmanın Avrupa ülkelerinde satış yapabilmek üzere 3 dilde e-ticaret sitesi tasarlandı.

Marka: DOKETTI
İncele
SeoSözlük

Dijital Reklam

Vefa Holding SeoSözlük

20 farklı ülkede Google AdWords ve Dijital Reklamlarını yönettik. Kampanyaların dilleri ilgili ülkenin dili ile gerçekleşti.

Marka: Vefa Holding
İncele
Boomerang İstanbul

Mobil Uygulama Geliştirme

Bayer Boomerang İstanbul

Bayer’in Türkiye’deki 60.yıl coşkusunu nostajik bir puzzle uygulaması ile dijital platformlara yansıttık.

Marka: Bayer
İncele
Boomerang İstanbul

Mobil Uygulama Geliştirme

Brandium AVM Boomerang İstanbul

İstanbul’un gözde alışveriş merkezleriden olan Brandium için bir Facebook uygulaması tasarladık ve uyguladık.

Marka: Brandium AVM
İncele
EuroDMC

Marka Oluşturma & Konumlandırma

RHODIUM EuroDMC

Markanın hedef kitlesi gözetilerek logosu ve kurum kimliği tasarlandı, aynı eksende web sitesi tasarlandı

Marka: RHODIUM
İncele
EuroDMC

Dijital Dönüşüm

Tam Benim Sigortam EuroDMC

Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, E-Mail Pazarlama, Dijital Dönüşüm Danışmanlığı Tanıtım filmi, video görselleştirme çalışmaları

Marka: Tam Benim Sigortam
İncele
FBT YAZILIM

Mobil Uygulama Geliştirme

Raisa&Vanessa FBT YAZILIM

Raisa&Vanessa mobil uygulama üzerinden satışlarını, stok listesini, stok hareketlerini ve ürün listesini anında kontrol edebiliyor.

Marka: Raisa&Vanessa
İncele
EuroDMC

Grafik Tasarım

Carluccios EuroDMC

Web sitesi tasarım ve yazılımı gerçekleştirildi. Markanın dijital ve sosyal medya stratejileri konusunda danışmanlık desteği verildi.

Marka: Carluccios
İncele
Boomerang İstanbul

Mobil Uygulama Geliştirme

Mitsubishi Motors Boomerang İstanbul

Mitsubishi Motors Türkiye için bir proje fikri hazırlayarak, bu proje için bir mikro site oluşturduk.

Marka: Mitsubishi Motors
İncele
9 Nokta 9 Medya&Yapım

Video & Reklam Filmi & Animasyon

Budak Mobilya 9 Nokta 9 Medya&Yapım

Ajans olarak önce mobilya fabrikasını ziyaret edip toplantılar yapıp ne istenildiğini netleştirdik. Sonra da çalışmalarımızı yaptık.

Marka: Budak Mobilya
İncele
EuroDMC

Mobil Uygulama Geliştirme

Bulvar İstanbul EuroDMC

Web sitesi tasarım ve yazılımı gerçekleştirildi. Markanın dijital ve sosyal medya stratejileri konusunda danışmanlık desteği verildi.

Marka: Bulvar İstanbul
İncele
Boomerang İstanbul

Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

CarrefourSA Boomerang İstanbul

Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciri CarfeourSA için, Facebook’ta bir “Ramazan Manisi” yarışması tasarlayıp uyguladık.

Marka: CarrefourSA
İncele
Boomerang İstanbul

Mobil Uygulama Geliştirme

Deloitte TMT Boomerang İstanbul

Deloitte TMT Öngörülleri 2013 organizasyonu için facebook sekmesi tasarladık ve uyguladık. Organizasyon detaylarına erişim kolaylaştı.

Marka: Deloitte TMT
İncele

İnbound Pazarlama Ajansları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • İnbound pazarlama hakkında

  Satış ve pazarlamayı birbirinden bağımsız iki kavram olarak tanımlayamayız. Nitekim tüketicinin satın alma kararını oluşturan en önemli etken pazarlama faaliyetleridir. Tüketiciyi satın almaya ikna etmek için pazarlama stratejiniz güçlü dinamiklerden oluşmalıdır.

 • Son dönemlerin en etkili pazarlama segmenti İnbound Pazarlama hakkında neler biliyorsunuz?

  İnbound pazarlama, tüketici davranışları ile entegre olmuş bir pazarlama segmentidir. İçerik pazarlama, sosyal medya pazarlama ve SEO gibi kırılımlara sahip güçlü bir strateji barındırır. Herkese yapılan bir reklam veya pazarlama kampanyası gereksiz harcamalara ve antipatik bir görünüme yol açarken, Inbound Marketing sizleri sadece hedef kitlenize odaklar.Temel amaç hedef kitlenizin faydalanabileceği içerikleri yaratmak ve hedef kitlenizin bu içeriklere ulaşabilmelerini sağlamaktır. Outbound Maketing ile temel ayrım burada ortaya çıkmaktadır. Outbound Marketing fayda sağlamanın ötesinde agresif bir tavırla kendisini ön planda tutmaya odaklı çalışmaları içerir bu durum da çoğu zaman tüketicinin sıkılması ve hatta markadan uzaklaşmasına sebep olur. Tüketicilerin son dönemdeki davranışları incelendiğinde daha çok kişiselleşmiş ürün/hizmetlere yöneldiğini görmekteyiz. Bu durum, aynı ihtiyacı karşılayan ürün veya hizmetin bir çok alternatifinin bulunduğu günümüz yaşantısı için oldukça normaldir. Marka ile tüketici arasındaki ilk bağı oluşturmak için Inbound pazarlama etkili bir yoldur.

 • İnbound pazarlama ajansları hangi yeteneklere sahip olmalı?

  • İçerik Pazarlama: İçeriği bir markanın hedef kitlesinde etki yaratmak için ürettiği alakalı değerler olarak tanımlayabiliriz. Bu konuda en çok dikkati çeken kanallar elbette bloglar. Bloglar sayesinde hedef kitleniz ile kolaylıkla iletişim kurabilir, onların ihtiyaçlarını gerçekten anlayabildiğinizi ve onları önemsediğinizi hissettirebilirsiniz.
   Outbound pazarlamanın aksine Inbound Marketing kişiselleştirilmiş içerik yardımıyla tüketiciler ile daha yakın ilişkilerin kurulmasına olanak tanır. Bu yüzden her zaman 'Content is the king.'

  • Sosyal Medya Pazarlama: Saatlerimizi geçirdiğimiz, hayatımızın yadsınamaz bir gerçeği olan sosyal medya, pazarlama alanında oldukça etkili. Bu platformlar sayensinde markalar tüketicileri ile kolaylıkla iletişim kurabiliyor ve beğenileri hakkında kolaylıkla fikir sahibi olabiliyorlar. Aynı zamanda güçlü bir C2C pazarlaması da söz konusu. Unutmayın ki 'güven' tüketicinin satın alma kararını oluşturan en büyük dinamiktir. Eğer yakın bir arkadaşınız veya hayranı olduğunuz bir kişi sizlere bir ürün veya hizmeti öneriyor ise mutlaka denemek isteyeceksiniz. Sosyal medya, kampanyaları duyurmak veya tüketicilere oyunlaştırma ile hediyeler kazandırmak için oldukça samimi ve etkili bir kanal.

  • SEO: SEO, arama motorlarında ilişkili kelimeler ile yapılmış arama sayfalarında üst sıralarda yer almayı sağlayan çalışmalardır. Temel olarak odaklanılan konu kolay bulunabilirlik ile satışları arttırmaktır. Ayırca markanızın üst sıralarda yer alması tüketici için güven veren bir durum olarak görülebilir. Yaratılan içeriğin bulunması SEO ile mümkünken, diğer yandan iyi bir içerik SEO'nun en büyük destekçisidir. Inbound Pazarlama arama ile yakından alakalıdır. Yani tüketici ihtiyacı olan bir hizmeti aradığında blogunuzda yer alan içeriğe ulaşamıyorsa, içeriğin varlığı o tüketici için bir fayda sağlamayacak, dolayısıyla içerik marka bilinirliğinize katkıda bulunamayacaktır.
  Tüketicinin dikkatinin çekilmesi ve satın alma kararının gerçekleştirilmesi ile Inbound pazarlamanın ilk amacı tamamlanmış olur. Sonrasında ise tüketicilerin iletişim bilgileri alınmalı ve iletişim devamlı olarak sağlanmalıdır.
  Inbound Marketing bir çok açıdan değerlendirildiğinde, online için harika bir pazarlama segmentidir. Müşteri sadakatini oluşturmak ve potansiyel müşterilerinizi yeni müşterilere döndürmek için sağlam bir yoldur. Markalaşma sürecinize Inbound Pazarlama'yı dahil etmeyi unutmayın.

 • İnbound Marketing ve Remarketing

  Inbound marketing ve remarketing pazarlama segementleri arasında mutualist bir ilişki olduğunu söyleyebiliriz. Dikkatini çektiğiniz ancak bir takım sebeplerden satın alma kararını oluşturmamış bir kitle olacaktır. Bu sebepler fiyat uyumsuzluğu, zamanlama hatası gibi çeşitlenebilir. Bu kitleyi geri kazanmak adına kendinizi hatırlatabilirsiniz.

Kararsız mı kaldınız? Şirketinize en uygun ajansları bulalım!

Ücretsiz Teklif Al