Birçok sektörden 4000+ Firma Edvido'yu Kullanıyor
  • novartis
  • eczacıbasi
  • aytemiz
  • uno doygun ekmek
  • katilim emeklilik
  • limak
  • tasitcom
gülin özgen foto

"Edvido ajans seçim sürecimizde bizlere inanılmaz hızda ve kalitede hizmet sundu. Bu konuda güvenle tercih edebileceğiniz tek adres."

Elif Çetinkaya Danone Nutricia - Bölge Yöneticisi kingston logo
gülin özgen foto

"Edvido yeni iş ortakları arayan firmalar için çok iyi bir platform. Tercih aşamasında bize her türlü desteği verdi ve eşleşme çok doğruydu. Teşekkürler Edvido."

Gülin Özgen Kingston - Pazarlama Direktörü kingston logo
seda yimen foto

"Edvido'yu sıklıkla kullanıyorum. Haftalarca sürebilecek süreçleri birkaç günde indiriyor. Çalıştığımız seo ajansından da inanılmaz memnunum. Harika bir ekip."

Seda Yimenicioğlu Orzax İlaç - Ürün Yöneticisi orzax logo
seda yimen foto

"Derneğimizin sosyal medya ajansı arayışını Edvido’da sonuçlandırdık. Çalıştığımız ekiple harika bir iş birliği içerisindeyiz."

Murat Sargın Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği - Board Member kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido süreç boyunca çok ilgiliydi. Kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlara ulaşmamızı sağladılar."

İhsan Özkan TEKSAN - Ar-Ge Müdürü kalp damar cerrahisi logo foto
seda yimen foto

"Edvido, dijital platformlardaki iş ortağı arayışınız için eşine az rastlanır hızda ve kalitede, mükemmel bir hizmet sunuyor."

Murat Tabaklar Küçükoğlu Holding - Bilgi Tek Mdr. Yrd kalp damar cerrahisi logo foto

4000'den fazla firma aradığı partneri Edvido ile buldu.

Siz de yalnızca birkaç soruyu cevaplayarak hedeflerinize uygun partneri bulabilirsiniz.

Dijital Ajanslardan Teklif Al
Filtrele
3 Sonuç
1 Proje
Ave Home Dijital Pazarlama
İncele
Jobs Studio

Markanın iletişimiyle kendini ayrıcalıklı hissetmesini ve unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlamak için gerekli tüm yolları kullanıyoruz.

Sosyal Medya Reklam & Pazarlama
Grafik Tasarım
Video Prodüksiyon

E-ticaret, Elektronik, Askeri, Yiyecek ve Kar amacı gütmeyen sektörlerinde uzman.

15 Kişi
2 Yıl
Ankara
Jobs Studio
Teklif Al
5 Proje
Siu Digital

Siu Digital, Geniş kadrosuyla, Video, Animasyon, Modelleme, Web & Mobil Yazılım ve Sosyal Medya alanlarında aynı anda hizmet verebilir.

Video Prodüksiyon
Mobil Uygulama Geliştirme
UX/UI Tasarımı

Sosyal Medya, Gıda, Perakende, Otomotiv ve Yiyecek sektörlerinde uzman.

45 Kişi
9 Yıl
Ankara
Siu Digital
Teklif Al
5 Proje
ArtArda Reklam Ajansı

Yaratıcı iletişim stratejileri yazıp markanızın gücünü gösteriyoruz. Biz marka ve insan arasındaki duygusal bağ tasarımını iyi biliyoruz.

Web Yazılım
Grafik Tasarım
Sosyal Medya Reklam & Pazarlama

Enerji, Endüstriyel Ürünler ve Hizmetler, Perakende, Yazılım ve E-ticaret sektörlerinde uzman.

11 Kişi
13 Yıl
Ankara
ArtArda Reklam Ajansı
Teklif Al

Sektörünüzde tecrübeli hedeflerinize uygun ajanslardan teklif alın.

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

Dijital Ajanslardan Teklif Al
Nasıl çalışır? Çok basit, yalnızca 4 adımda projenizi hayata geçirebilirsiniz.
1

Bize birkaç soruda projenizi anlatın

Hangi alanda uzman partnere ihtiyacınız olduğunu ve projenizin kapsamını anlamak için size birkaç soru soracağız.

2

İhtiyaçlarınızı anlamak için uzmanımız sizinle görüşecek

Birebir iletişimin gücüne inanıyoruz. En doğru eşleşme için tüm detayları sizden dinlemek istiyoruz.

3

Projenize en uygun 5 ajansı size yönlendireceğiz

Sektörünüzde tecrübeli, bütçenize uygun ve hedeflerinizi gerçekleştirebilecek tecrübeli ajanslarla eşleşeceksiniz.

4

Teklifleri değerlendirin, seçiminizi yapın

Uygun gördüklerinize toplantı ayarlayabilir süreci ilerletebilirsiniz. İşte bu kadar!

Ankara En İyi Dijital Pazarlama Ajansı Listesi

Ajans Adı Ajans Açıklaması Ajans Türü
Jobs Studio Markanın iletişimiyle kendini ayrıcalıklı hissetmesini ve unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlamak için gerekli tüm yolları kullanıyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı
Siu Digital Siu Digital, Geniş kadrosuyla, Video, Animasyon, Modelleme, Web & Mobil Yazılım ve Sosyal Medya alanlarında aynı anda hizmet verebilir. Dijital Pazarlama Ajansı
ArtArda Reklam Ajansı Yaratıcı iletişim stratejileri yazıp markanızın gücünü gösteriyoruz. Biz marka ve insan arasındaki duygusal bağ tasarımını iyi biliyoruz. Dijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı Nedir Ne İş Yapar?

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde pek alanda yenilikler söz konusu haline gelmiştir. Bu yeniliklerden birisi de dijital performans ajansı olarak da bilinen dijital pazarlama ajanslarıdır. Dijital pazarlama ajansları oldukça büyük bir kapsam içerisinde mevcuttur. Pek çok alanda ve sektörde lazım gelen araçlardan birisidir.

Dijital ajanslar tanım olarak; web sitesi tasarımı, web sitesi kurulumu ve pazarlaması gibi işleri yaparlar. Dijital pazarlama ajansları ise genel olarak dijital ajansların işlemlerinin aynılarını yapmakla beraber bunun yanında pazarlama ve reklamcılık alanında dijital sahada yer alırlar.

Dijital medyada pazarlama faaliyetlerini yürüten dijital pazarlama ajansları, pek çok farklı türde iş yapmaktadır. Pazarlama işlemi için genel ve klasik yayın organları olan TV, radyo, billboard, afiş, reklam alanları gibi yerler olarak bilinir. Dijital pazarlama ise daha ziyade dijital alanda yer alır.

Dijital pazarlamada mevcut olan yer ise akıllı telefonlar, uygulamalar, web siteler, mobil web siteler, uygulamalarda yer alan reklam kampanyalarıdır. Bu gibi muhtelif konularda yer alan dijital alanların pazarlama stratejisi de klasik yöntemlerden çok daha farklı bir yöntem ile çalışır.

Dijital pazarlama sektöründe yer alan pazarcılık anlayışında, içerik yani pazarlanacak ürün ya da tanıtım, görsel olarak oldukça dikkat çekici olmalıdır. Tek bir görselde pazarlanması istenen ürünün ya da markanın pazarı yapılacak kadar özet bilgiler görselde yer almalıdır. Bu gibi özellikler ile dijital pazarlama görselleri kriterleri özetlenebilir.

Dijital pazarlama ajansları listesi ise dijital pazarlama konusunda merak edilen bir liste olarak bilinir. Genel olarak dijital pazarlama ajansları dünyada ve ülkemizde farklı pek çok ajans olarak mevcuttur. Bu listeye sahip olmaktan ziyade Edvido uygulamasını indirerek dijital pazarlama konusunda faaliyet gösteren şirketlere ulaşabilirsiniz.

Biz de bu yazımızda dijital pazarlama hakkında genel bilgiler vereceğiz. Dijital pazarlama ajansları gereklilikleri, hizmetleri, hizmetlerin yararları ve olanakları hakkında detaylıca yer verdiğimiz yazımızı sonuna kadar okuyarak bahsi geçen bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Tüm İşletmeler İçin Uygun Mu?

Dijital pazarlama günümüzde sıklıkla rağbet gören bir sektör haline geldi. Sosyal medyanın karşı konulamaz gücü, dijital pazarlama sektörünü büyütme konusunda oldukça büyük bir oranda ivme yarattı. Böylelikle oldukça fazla sayıda dijital pazarlama şirketleri oluşturuldu.

Dijital pazarlama şirketleri, iş yerlerinin ve şirketlerinin web siteleri alanında çalışırlar. Normal olarak bilinen ve klasikleşmiş yöntemler olan reklamcılık ve pazarlama işlemlerinden farklı bir strateji ile çalışırlar. Zira dijital pazarlama hizmeti yalnızca dijital ortamlarda mevcut olur.

Markaların web sitelerinin, web sitelerinde yer alan ve satışta olan ürünlerin tanıtımı gibi pek çok farklı alanda hizmet ederler. Başka bir açıdan da web sitelerinin tasarımlarını dijital tasarıma uygun olacak şekilde düzeltmelidir. Bu noktada şirketlerin web sitelerini Seo ile uyumlu hale getirerek tıklanma ve ziyaretçi sayılarını da arttırmış olurlar.

seo ücretleri ni bu linkten inceleyebilirsiniz.

Bu gibi daha pek çok alanda hizmeti bulunan dijital pazarlama çalışmaları, işletmeler ve iş yerleri tarafından kullanılan ve sıklıkla sürekli olarak tercih edilen reklam alanlarından birisidir. Pek çok farklı sektörde mevcut olan şirket, dijital pazarlama hizmeti alarak mevcut varlıklarını sektörde oldukça fazla büyütme imkanına sahip oluyorlar.

Dijital pazarlama reklam ajansı olarak faaliyet gösteren pek çok ajans sektörde hızla büyümeye devam etmektedir. Oldukça fazla iş alanı bulunan dijital ajanslar pek çok farklı türdeki sektöre hitap etmesi ile öne çıkar. Yani yapılan iş ne olursa olsun, dijital pazarlama işleri ile marka ya da iş yeri kolaylıkla pazarlanabilir.

‘’Dijital pazarlama tüm işletmeler için uygun mu?’’ sorusu dijital pazarlama konusunda iş yerleri tarafından sıkça sorulan sorulardan biridir. İş yerleri pek çok farklı tarzda varlık gösterebilirler. Yapılan iş ve tanıtılan ürün ne olursa olsun dijital pazarlama işlemi gerçekleştirilebilir.

Ankara’daki Firmam İçin Neden Google Dijital Pazarlama Ajansıyla Çalışmalıyım?

Digital marketing ajansları firmalara özgünlük, pazarlama ve müşteri yoğunluğu sağlaması gibi pek çok açıdan fayda sağlayan kurumlardır. Pazarlama alanında eğitim almış, pazarlama ve satış konusunda tecrübeli kişilerden oluşan dijital pazarlama ekipleri firmalar için oldukça mühimdir.

Günümüzde hangi sektörde olursa olsun hemen hemen her alanda dijital pazarlama hizmeti firmalar tarafından talep ediliyor. Çünkü gelişen teknolojide satışlar ve ticaretler konusunda en önemli noktalardan biri de dijital alandır. Bir firma mevcut bünyesini geliştirmek için, satışlarını arttırmak ve de tanıtımını en iyi şekilde yapmak için normal reklam sektörüne olduğu kadar dijital pazarlama sektörüne de ihtiyaç duyar.

Çünkü artık insanların en sık kullandığı araçlardan biri akıllı telefonlardır. Hemen hemen her günlük iş akıllı telefonlar aracılığı ile yürütülmektedir. Bu da dijital alanın dikkat edilmesi gereken, dijital pazarlamanın da en az reklamcılık ve tanıtım kadar önemli olduğu anlamlarına gelmektedir.

‘’Ankara’daki firmam için neden Google dijital pazarlama ajansıyla çalışmalıyım?’’ sorusu da pek çok iş yeri tarafından sorulan sorulardan birisidir. Bu noktada dijital pazarlama hizmetinin faydalarından bahsetmekte yarar var.

Dijital pazarlama hizmetleri bir firmanın ihtiyaç ve gereksinim duyduğu tüm dijital işleri kendi bünyesinde yürüterek en iyi dijital platformların oluşmasını sağlar. Dijital pazarlama stratejileri ile müşteri yoğunluğu, dijital görünüm mükemmelliği ve Seo uyumlu web sitesi tasarımları gerçekleştirilir.

Dijital pazarlama ajansları e ticaret için gerekli görünümü, hızı, kampanyaları ve müşteri çekme politikalarını firmaların web sitelerine sunar. Firmaların web siteleri, sosyal medya görünümleri gibi unsurları teker teker titizlikle ele alıp olması gerektiği şekle sokulur. Böylelikle firmaların mevcut satışlarında ve müşteri trafiklerinde belli artışlar görülür.

Dijital Pazarlama Ajansları ve Firmaları Hangi Hizmetleri Veriyor?

vDijital pazarlama ajanları pek çok farklı türden dijital kapsamlı iş sahasını bünyelerinde bulundururlar. Bu noktada dijital pazarlama ajansları kendi içerisinde hizmet türü olarak pek çok alt başlığa ayrılır. Zira dijital alan pek çok farklı alanı ifade eden tek bir ana başlıktır. Dijital pazarlama ajansları da bu noktada farklılıklar göstermektedir.

Dijital pazarlama ajansları olarak pek çok farklı ajans kendi içerisinde pek çok farklı türde hizmeti müşterilerine sunmaktadırlar. Dijital pazarlama ajansları alanında hizmet verilen ilk sahaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Dijital Reklam Ajansları: dijital pazarlama noktasında önemli olan dijital reklam ajansları, pazarlama kısmının reklamcılık alanında hizmet vermektedirler. Firmaların web sitelerinin dijital olarak pazarlama ve reklamcılık hizmetleri dijital reklam ajansları aracılığı ile yürütülmektedir. Reklamcılık sektörü başlı başına önemli bir alandır. Ürünün ya da markanın tanıtılması, beğenilmesi ve marka değerinin artırılması reklamcılık faaliyetleri sayesinde mümkün olabilmektedir. Dijital reklam ajansları da dijital anlamdan reklamcılık işlerinin hepsini tek bir çatı altında yürütmektedir.

Sosyal Medya Ajansları: Günümüzde oldukça pazarlama ve reklam alanında oldukça büyük bir güce sahip sosyal medya, dijital pazarlama sektöründe ayrıca bir alt dal olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medya ajansları dijital pazarlama ajanslarının içerisinde ayrı bir çalışma prensibi gerektirir. Firmaların sosyal medya intiba ve marka değeri sosyal medya ajansları tarafından yürütülür.

Mobil Pazarlama Ajansları: Mobil pazarlama ajansları, son zamanlarda trend haline gelen ve hayatın ayrılmaz bir parçası olan akıllı telefonların içerisinde yer alan uygulamaları oluşturan ajanslar olarak bilinirler. Genellik hemen hemen her firma mobil pazarlama için mobil pazarlama ajansları ile çalışarak kendi satışlarına katkı sağlaması açısından mobil uygulama üretirler. Bu hizmet de mobil pazarlama ajansları tarafından profesyonel bir şekilde sağlanır.

Dijital Medya Planlama Ajansları: Sosyal medya planlaması, artık sıkça duyduğumuz bir tabir olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medya planlaması pek çok firma tarafından kullanılan bir disiplindir. Şirketler sosyal medya planlamalarını, alanında uzmanlaşmış sosyal medya planlama ajansları tarafından gerçekleştirirler. Böylelikle şirketler büyük bir gücü olan sosyal medya üzerinde planlanan şekilde satış işlemlerini belli bir düzen dahilinde gerçekleştirirler.

SEM & SEO Ajansları: SEM & SEO ajansları ise web sitelerin seo çalışmalarını yürüten, web sitelerini Google arama motoruna entegre hale getiren ajanslardır. Firmalar profesyonel ve doğru bir web sitesi için gerek kurulum olsun gerek düzeltme olsun pek çok açıdan Seo ajanslarından web sitesi seo hizmetini alırlar. Böylelikle ürün satışları için ve firmanın mevcut tanıtımı için web siteleri en doğru şekilde biçimlendirilir.v

Dijital Pazarlama Ajansı vs Reklam Ajansı

Dijital pazarlama şirketleri ve reklam ajansları pek çok insan tarafından aynı terimler gibi algılanmaktadır. Ancak dijital pazarlama şirketleri ve reklam ajansları her ne kadar birbirleriyle sıkı bir ilişki içerisinde olsalar da sektör olarak birbirlerinden çok farklı alanlara sahiplerdir.

Reklam ajansları genel olarak; bir markanın ya da firmanın halk tarafından tanınmasını, popüler olmasını sağlayan kurumlardır. Bu noktada pek çok farklı yöntem ile firmaları halka tanıtır, firmaların ürünlerini pazarlar, tanıtılmasını ve daimî kullanımını sağlar. Günümüzde hemen hemen her firma reklamcılık faaliyetleri ile şirket büyümesini sağlamaktadır.

Dijital pazarlama ise reklamcılık disiplinine yakın bir çalışma stratejisine sahip olsa da belli noktalarda reklamcılıktan ayrılır. Zira reklamcılık klasik yöntemler ile tanıtım işlerini yürütmektedir. TV reklamları, radyo reklamları, billboard reklamları ve afişler gibi klasikleşmiş bir şekilde marka ve ürün tanıtımlarını gerçekleştirirler.

Ancak dijital pazarlama ajansları ise mevcut şirket ve marka tanıtımlarının sadece dijital dünyadaki tanıtımı ve görünürlüğü ile ilgilenir. Markaların web siteleri, sosyal medya görünürlüğü gibi muhtelif konularda çalışan dijital pazarlama ajansları mobil uygulamalar olarak da mevcudiyetlerini devam ettirmektedirler.

Dijital Pazarlama Şirketleri Aylık Ne Kadar Ücret Alıyor?

Dijital pazarlama şirketleri, günümüzde yakın bir tarihten beridir hayatımızın içerisinde yer alır. Firmaların web be dijital görünürlüğünü temsil eden bu şirketler oldukça fazla sayıda varlıklarını sürdürmektedirler.

Dijital pazarlama şirketleri pek çok farklı kanalda iş yaparlar. Bu kanallar SEO, SEM, SMM, CRO, Affiliate Marketing, E-Mail Marketing olarak listelenebilir. Bu gibi kanallarda şirketlerin ve markaların web görünümlerini, pazarlama durumlarını ve dijital ortamdaki devamlılıklarını sürdüren dijital pazarlama şirketleri oldukça farklı alanlardaki şirketlere hizmet verirler.

İlk olarak sosyal medyanın çıkış noktası olan Amerika’da başlayan bir sektöre olan dijital pazarlama şirketleri pek çok marka tarafından tercih edilen şirketler olarak varlıklarını devam ettirirler.

Dijital pazarlama reklam ajansı aylık aldığı ücretler konusunda pek çok iş yeri soru işaretine sahiptir. Aslında bu konuda standart bir rakamdan söz etmek uygun olmaz. Zira markaların web siteleri birbirlerinden farklı alanlarda pek çok farklı şekilde olabilir. Ayrıca her web sitesinin seo zahmeti de bir değildir.

Talep edilen dijital görünümün şartlarına, pazarlama konusunda hedeflenen rakamların sayısına göre farklı olan dijital pazarlama reklam ajansı ücretleri de farklı olarak tarifelerle mevcuttur. Dijital pazarlama konusunda uygun bir ajans arıyorsanız size en uygun fiyat tarifesi olan ajansı bulmak için Edvido adlı mobil uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ankara’nın En İyi Dijital Pazarlama Ajansları Listesi

Dijital pazarlama firmaları Ankara’da da varlık gösterir. Pek çok alternatif dijital pazarlama olan Ankara bu açıdan firmalara pek çok değişik olanak sunar. Ankara’da yer alan dijital pazarlama ajansları pek çok farklı konuda hizmet sunması ile bilinir.

Bahsi geçen bu hizmetler pek çok farklı açıdan mevcut firmanın prestijini ve markasını ön plana çıkarır. Böylelikle pazarlama ve reklamcılık gibi faaliyetler dijital platformlarda yürütülürler. Ankara’nın en iyi dijital pazarlama ajansları olarak sunulan hizmetler farklı şekilde listelenebilir.

Ankara’nın en iyi dijital pazarlama ajansları olarak verilen hizmetler öncelikli olarak sosyal medya hizmeti olarak firmalara sunulur. Markaların ve firmaların sosyal medya hesaplarını yönetmek, sosyal medya hesaplarına pazarlama stratejilerine uygun içerik üretmek, beğeni ve takipçi sayısını gözle görülür oranda büyük bir fark ile arttırmak öncelikle sosyal medya işlemleri arasında yerini almaktadır.

Bir diğer pazarlama ajansı etkinliği olarak arama motoru optimizasyonu karşımıza çıkar. Arama motorlarında aratılan kelimeye göre firmaların web sitelerinin en ilk sıralarda sonuç olarak çıkması hizmeti gerçekleştirilir. Bunun için mevcut web site seo ile uyumlu bir tasarım şeklini alır. Böylelikle Google üzerinde pek çok açıdan web sitesi satış işleri oranı yükselir.

İçerik pazarlaması konusu da başka bir dijital pazarlama ajansı hizmeti olarak bilinir. İçerik pazarlaması, genel anlamda bir ürünün satışı gerçekleştirilirken dikkat çekici bir hale getirerek ürünün satış oranlarının artırılması anlamlarına gelmektedir. İçerik pazarlaması dijital pazarlama hizmetleri arasında oldukça mühim bir noktadır.

Veri analizi ve anlamlandırılması işlevi de başka bir diğer dijital pazarlama türleri arasında karşımıza çıkan bir hizmettir. Veri analizleri dijital pazarlama uzmanları tarafından ölçümlenir. Böylelikle sistemin artıları ve eksiler hesaplanmış olur. Bu sistem üzerinden de satış politikaları geliştirilerek ya da değiştirilerek uygulanmaya başlanır.

Edvido’dan Dijital Pazarlama Teklif Al

Firmalar artık dijital pazarlama hizmeti alarak büyümeye devam ediyor. Bu noktada büyük önem taşıyan dijital pazarlama sektörü, pek çok açıdan firmaları dijital bağlamda temsil ederek görünümlerine kurumsal bir izlenim kazandırmaya yardımcı oluyor. Dijital pazarlama konusunda merak edilen önemli konulardan biri de dijital pazarlama fiyatları ve nasıl teklif alınacağıdır.

Bu konu son zamanların en çok rağbet gören konularından birisi olduğu için dijital pazarlama ajans teklifleri için oluşturan Edvido adında bir uygulama mevcuttur. Edvido markalara ve dijital pazarlama firmalarına pek çok kolaylık sağlar ve pek çok kurum tarafında kullanılır.

En iyi dijital pazarlama ajansları için fiyat tekliflerini Edvido’dan alabilirsiniz. Edvido, dijital tasarım, pazarlama ve seo konusunda hizmet veren firmaları değerlendiren, karşılaştıran, fiyat teklifleri almayı sağlayan bir uygulamadır.

Günümüzde gerek küçük olsun gerek büyük olsun pek çok firma, dijital pazarlama ajansı iş tekliflerini Edvido aracılığıyla gerçekleştiriyor. Siz de bir an önce Edvido’dan fiyat teklifi alarak markanızın dijital pazarlama hizmeti için size en uygun olan ajans ile anlaşabilir, şirketinizin marka değerini oldukça artırabilir, satış yoğunluğunuzu yükseltebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuza uygulamayı indirerek Edvido’dan size en uygun dijital pazarlama ajansı teklifi almak.

En İyi Dijital Pazarlama Ajanslarından Teklif Alın, Ankara

Kutup yıldızımız: Projeniz ve firmanız için en doğru partneri bulmak.

Dijital Ajanslardan Teklif Al